Print deze pagina

Kalender

Date Type Province Localité Dénomination
01/01/2017 1.18.1 Ht Ghlin
01/01/2017 1.18.3 Lx
01/01/2017 1.18.1 Bw
19/02/2017 Ttc Lg Haneffe (Champ. clubs Liégeois)
19/02/2017 Ttc Ht Pommeroeul (Champ. clubs Hennuyers)
26/02/2017 1.18.1 Lg Lens-Saint-Remy
05/03/2017 1.18 Open Ht Naast
11/03/2017 1.18.1 Lg Jeneffe-en-Condroz
12/03/2017 1.18.1 Ht Ghlin
19/03/2017 1.18.1 Ht Familleureux
25/03/2017 1.18 Open Ht Montroeul-sur-Haine
26/03/2017 1.18.1 Ht Blaton
01/04/2017 1.18 Open Ht Montroeul sur Haine
02/04/2017 1.18.1 Na Leuze-Eghezée
09/04/2017 1.18.1 Lg Grâce Hollogne
16/04/2017 1.18.1 Na Couvin
17/04/2017 1.18.1 Na Devant-les-Bois
22/04/2017 1.18.1 Na Mariembourg
23/04/2017 1.18.1 Bw Marbais
29/04/2017 1.18.1 Ht Leuze-en-Hainaut (Championnat FCWB)
30/04/2017 1.18.3 Lx Les Bulles (MOYEN)
01/05/2017 1.18.1 Na Tongrinne
07/05/2017 1.18.1 Ht Thulin
07/05/2017 1.18.3 Lg Retinne
10/05/2017 Ttc Na Sombreffe (entraînement)
14/05/2017 1.18 Open Ht Tournai
20/05/2017 1.18.1 Na Branchon
21/05/2017 1.18.1 Na Jemeppe-sur-Sambre (Champ Prov Na-Lux-BW)
21/05/2017 1.18 Open Lg Othée
23/05/2017 1.18.3 Lg Nessonvaux
24/05/2017 1.18.1 Ht Ghlin
25/05/2017 1.18.3 Lx Senonchamps
26/05/2017 1.18.1 Bf RONDE VAN HASPENGOUW 1° étape
27/05/2017 1.18.1 Lb RONDE VAN HASPENGOUW 2° étape
27/05/2017 Ttc Lb RONDE VAN HASPENGOUW Dames
28/05/2017 1.18.1 Lb RONDE VAN HASPENGOUW 3° étape
31/05/2017 1.18 Lg ALLEUR (piste)
03/06/2017 1.18.1 Lg GEER
03/06/2017 1.18.1 Ht WIERS
04/06/2017 1.18.1 Lg BAELEN s/VESDRE
04/06/2017 1.18.3 Lx Longchamps
05/06/2017 1.18.1 Lg Grâce Hollogne
09/06/2017 1.18 Lg LAC DE LA GILEPPE (Challenge Bicyclic)
11/06/2017 1.18.1 Ht Villers Perwin
11/06/2017 1.18.3 Lx JEHONVILLE
14/06/2017 Ttc Na Sombreffe (entraînement)
17/06/2017 1.18.1 Ht GOTTIGNIES (Championnat du Hainaut)
18/06/2017 1.18.1 Na Jemeppe-sur-Sambre (CHAMPIONNAT DE BELGIQUE)
25/06/2017 1.18.1 Bw BRUXELLES (en ligne)
02/07/2017 1.18.1 Na Sombreffe
05/07/2017 Ttc Na Mornimont (entraînement)
08/07/2017 1.18.1 Lg Welkenraedt
09/07/2017 1.18.1 Na Meux
09/07/2017 1.18.3 Lx Houdemont
12/07/2017 Ttc Na Sombreffe (entraînement)
16/07/2017 1.18.1 Ht Ghlin
16/07/2017 1.18.3 Lx Jehonville
19/07/2017 1.18.1 Bw Nil Saint Vincent
21/07/2017 1.18.1 Ht Escanaffles
23/07/2017 1.18.1 Bw Sart-Dames-Avelines
26/07/2017 1.18.1 Ht Boussu-Bois
30/07/2017 1.18.3 Lx Limes
02/08/2017 Ttc Na Mornimont (entraînement)
05/08/2017 1.18.1 Lb Spurk-Bilzen
05/08/2017 1.18.1 Lg THIMISTER
05/08/2017 1.18.1 Lg CHAMPIONNAT DU MONDE I.C.F. à Auxonne (F)
06/08/2017 1.18.3 Lx Laneuville
07/08/2017 1.18.1 Lg Grâce Hollogne
09/08/2017 Ttc Na Sombreffe (entraînement)
15/08/2017 1.18.3 Lx Bleid
15/08/2017 1.18.1 Lb Alt-Hoeselt
17/08/2017 1.18 Lg Alleur (piste) (Champion section liégeoise)
19/08/2017 1.18.1 Bw Tilly GP Cooremans
23/08/2017 1.18 Na ROCHEFORT (piste)
29/08/2017 1.18.1 Lg José-Battice
30/08/2017 Ttc Na Sombreffe (entraînement)
02/09/2017 1.18.1 Bw Walhain-st-Paul
02/09/2017 1.18.1 Na Couvin
03/09/2017 1.18.1 Na Floreffe
06/09/2017 Ttc Na Mornimont (entraînement)
09/09/2017 1.18.3 Lg LONTZEN (Challenge Bicyclic)
10/09/2017 1.18.1 Ht Thulin (annulé / afdelast)
13/09/2017 1.18 Lg ALLEUR (piste) (Champion section liégeoise)
16/09/2017 1.18.1 Na Ligny (annulé)
17/09/2017 1.18.1 Na JENEFFE-EN-CONDROZ
17/09/2017 1.18.3 Lg VERVIERS (Challenge Bicyclic)
20/09/2017 1.18 Na ROCHEFORT (piste)
23/09/2017 1.18.1 Lg MARCHIN (Championnat provincial liégeois)
23/09/2017 1.18.1 Na Velaine sur Sambre (annulé)
27/09/2017 1.18 Lg ALLEUR (piste)
01/10/2017 1.18.1 Na PORCHERESSE
07/10/2017 1.18.1 Ht WIERS
08/10/2017 1.18.1 Lg Horion-Hozémont (annulé)
15/10/2017 1.18.1 Ht SENEFFE (2° Mémorial Willy Monty)
22/10/2017 1.18 Lg HERMALLE-SOUS-HUY (cyclo-cross)
29/10/2017 1.18 Lg STOCKAY-ST GEORGES (cyclo-cross)
01/11/2017 Ttc Lg GRACE-HOLLOGNE (cyclo-cross) Championnat de la FCWB
05/11/2017 Ttc Lg SAIVE (cyclo-cross) Championnat de Liège
12/11/2017 Ttc Lg HEURE-LE-ROMAIN (cyclo-cross)
17/12/2017 Ttc Lg OLEYE (cyclo-cross)
17/12/2017 Ttc Lg OLEYE (Champ. FCWB cyclo-cross)

Previous page: Prijsuitdeling seizoen 2012 Uitnodiging
Volgende pagina: Uitslagen